29. gala KSW również z Telewizji Osobistej Netii

Już 6 grudnia w Krakowie odbędzie się 29. gala Konfrontacji Sztuk Walk. Wieczór uświetnią dwie walki główne, w których zmierzą się Khalidov z Cooperem, a także Nastula z Pudzianowskim. Klienci Grupy Netia mogą już  wykupić dostęp do transmisji z wydarzenia w ramach PPV (Pay per View) w cenie 39 zł.

W Mikołajki wszyscy fani sztuk walk będą mogli świętować wielkie starcie gwiazd. Tego wieczoru w krakowskiej hali Arena w okrągłej klatce KSW stoczonych zostanie dziesięć pojedynków. Ukoronowaniem wieczoru będą aż dwie walki. W pierwszym starciu naprzeciw siebie staną Mamed Khalidov i Brett Cooper. Khalidow jest uznawany za najlepszego zawodnika MMA w Europie, a walcząc w Polsce jeszcze nigdy nie przegrał. Amerykanin znany jest natomiast z doskonałej kondycji fizycznej i mocnych ciosów.

W drugiej walce wieczoru były Mistrz Świata, Złoty Medalista Olimpijski i Mistrz Europy w Judo, Paweł Nastula spotka się z Mariuszem Pudzianowskim, który przed karierą MMA zdobył wszystko w zawodach Strongman. Dla Nastuli, jak zapowiada sam zawodnik, będzie to ostatnia walka kariery. Pudzianowski natomiast pragnie udowodnić, że na dobre zaadaptował się do walk w MMA i jest w drodze na szczyt.

Klienci Netii będą mogli wykupić dostęp do transmisji całej gali w przygotowanej do tego celu aplikacji na Netia Player (lub dekoder Dialog Media). Wydarzenie będzie można obejrzeć poprzez Netia Playery w jakości HD na kanale 300 (w Dialog Media na kanałach 500 w jakości SD i 501 w jakości HD). Początek transmisji o godzinie 19.00.

Więcej informacji o Gali znajduje się na stronie: http://www.netia.pl/ppv