BEVERLY HILLS w Dubaju, domy i mieszkania już dostępne w sprzedaży w Polsce

Polacy coraz częściej inwestują w nieruchomości zagranicą. Numerem jeden od kilku lat jest zdecydowanie Dubaj. To bajkowe miejsce, kusi możliwościami ludzi z całego świata. Wielu Europejczyków poznało już uroki tego miejsca. Wszechogarniający luksus, wysoka stopa życiowa mieszkańców, cudowne widoki, technologia i nowoczesność obecna na każdym kroku i do tego brak przestępczości. To jednak nie wszystko co odnajdziemy w Dubaju. Przede wszystkim jest to wspaniałe miejsce do inwestowania.

Dubaj to ogromny plac budowy. Na każdym kawałku wolnej powierzchni miejskiej budowane są kolejne, jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach drapacze chmur. Na obrzeżach miast powstają zaś ekskluzywne, zamknięte osiedla z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, projektowane przez najbardziej znanych światowych architektów i projektantów wnętrz.

Hitem ostatniego sezony jest projekt AKOYA OXYGEN,  który realizowany jest przez jednego z najbardziej renomowanych deweloperów z Dubaju, firmę Damac we współpracy z jednym z najbogatszych ludzi na świecie Donaldem Trumpem. Projekt obejmuje ekskluzywne osiedle składające się zespołu willi i apartamentowców oraz hoteli wraz z polem golfowym, którego twarzą i oficjalną gwiazdą będzie sam Tiger Woods. Osiedle będzie tak zwanym BEVERLY HILLS Bliskiego Wschodu.

Zysk z inwestycji to około 40% w skali 1-2 lat. Jest to więc najlepszy ze znanych sposób na zainwestowanie swoich wolnych środków.

W Polsce sprzedażą nieruchomości w Dubaju zajmuje się Magdalena Ayoade (Golden Consulting House Ltd), tel. +48 666 050 370, magda@goldenconsultinghouse.com. Najniższe ceny bezpośrednio od dewelopera do końca maja 2015. Brak prowizji od kupujących. Jest to bezpośrednia sprzedaż inwestora.

In : Biznes

Related Articles