Bezboleśnie i skutecznie, czyli już teraz pomyśl o depilacji laserowej

Zwykło się przyjmować, że zima nie skłania do korzystania z zabiegów pielęgnacyjnych, przypominamy sobie o nich dopiero na wiosnę lub latem. To błąd! Niektóre z zabiegów, jak np. depilacja laserowa, powinny być wykonywane z wyprzedzeniem, aby móc w pełni skorzystać ze wszystkich wymaganych serii zabiegowych i cieszyć się wspaniałym efektem gładkiego ciała.

Ciało pokryte jest milionami mieszków włosowych. Mogłoby się więc wydawać, że można się przyzwyczaić do włosków na jego całej powierzchni? Jednak nie jest to takie proste na basenie, plaży czy po prostu na co dzień. Włosy znajdują się na całej powierzchni skóry, oprócz wewnętrznej strony dłoni i stóp, warg oraz zgięć przy stawach. Tam, gdzie nie chciałabyś mieć włosków zaplanuj zabiegi depilacji laserowej. W końcu lata 70-te już dawno minęły!

Co wybrać?

Spośród wielu dostępnych metod depilacji laserowej mamy do dyspozycji coraz to nowsze urządzenia działające szybciej i efektywniej. MeDioStar Next Pro to urządzenie najnowszej generacji, jest obecnie najbardziej zaawansowaną techniką i jedynym narzędziem do zabiegów bezbolesnej, trwałej epilacji laserowej – wyjaśnia dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. Dzięki niemu będziesz mogła usunąć niechciane włoski m.in. z nóg, pach, okolic bikini, pozbyć się „wąsika”. Sprawdza się także w przypadku ciemnych typów skóry oraz jasnych, blond włosków. Bezbolesność epilacji zapewnia innowacyjny system chłodzenia, w którym plamka zabiegowa jest rozłożona bardzo równo, dzięki czemu impuls nie jest tak odczuwalny jak przy innych tego typu zabiegach – dla wielu pacjentów jest to wielkim udogodnieniem.

Kiedy zacząć?

O zabiegach depilacji laserowej warto pomyśleć z większym wyprzedzeniem – tak, aby do wiosny zakończyć serię zabiegów (każdy z nich może być wykonywany w odstępnie ok. 3-4 tygodni), a latem cieszyć się gładkim ciałem oraz nie musieć unikać opalania (świeża opalenizna wyklucza możliwość wykonania zabiegów). Korzystając z zabiegów depilacji laserowej pacjenci kierują się głównie skutecznością, ale także komfortem zabiegu. MeDioStarNext Pro łączy w sobie z wygodę i efektywność zabiegu. Co ważne, wysoka moc lasera sprawia, że seria skróciła się do 4 zabiegów. To duże udogodnienie dla tych pacjentów, którzy nie mają zbyt wiele czasu, aby systematycznie pojawiać się w gabinecie – dr Ewa Rybicka, Estetica Nova

Więcej informacji: www.esteticanova.com.pl

In : Kobieta