Conrado Moreno: potrzebę dbania o siebie i sportu zaszczepiła we mnie babcia

Prezenter jest miłośnikiem aktywnego stylu życia. Lubi zwłaszcza treningi na siłowni i bieganie, które traktuje jako sposób na oczyszczenie organizmu i rozładowanie napięcia. Conrado Moreno twierdzi, że zamiłowanie do aktywności fizycznej zaszczepiła w nim babcia.

Conrado Moreno podkreśla, że sport zawsze był ważnym elementem jego życia. Od piętnastu lat intensywnie ćwiczy, głównie na siłowni. W Hiszpanii w szkole podstawowej próbował m.in. baletu i szermierki.

Dbanie o siebie jest elementem, który zaszczepiła we mnie babcia. Ona zawsze powtarzała znane powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” – mówi Conrado Moreno agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenter nigdy nie przepadał za sportami drużynowymi, zdecydowanie preferuje bieganie i ćwiczenia siłowe. Treningi na siłowni stara się wykonywać trzy lub cztery razy w tygodniu, choć nie zawsze jest w stanie zrealizować ten plan. Uważa, że regularne uprawianie sportu pozwala pozbyć się napięcia nerwowego i oczyścić umysł.

Ważna jest harmonia życia i balans, który trzeba zachowywać. Wysiłek fizyczny i regularny trening jest niezwykle ważny. Zwłaszcza, by na swój sposób oczyszczać umysł, wyciszać się, zapominać o pewnych stresach. To jest to ujście napięcia – mówi Conrado Moreno.

Prezenter stara się także zdrowo odżywiać – zwraca uwagę na to, by jego posiłki były odpowiednio zbilansowane i urozmaicone, nie pije też alkoholu.

Newseria.pl

In : Plotki

Related Articles