Idealne auto dla każdej kobiety – Škoda Superb

Samochód dla każdego z nas nie jest jedynie zwykłym środkiem transportu. Chcielibyśmy, aby był jak najsprawniejszy, zgodny z naszą osobowością i miał wyjątkową estetykę. Jest zatem wyjątkowy, staramy się szczególnie dbać o niego i uatrakcyjniać zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Szczególną grupą entuzjastów dobrych i ładnych samochodów są bez wątpienia kobiety. Jako że kobiecy gust wyróżnia się na tle męskich upodobań, kobiety stają się wymagającym klientem i jednocześnie stanowią pewnego rodzaju wyzwanie dla producentów samochodów. Wyzwanie to przyjęła marka Škoda.

Wrażliwe usposobienie, gust estetyczny i dodatkowe wymagania techniczne charakteryzują kobiety i idealny dla nich model auta powinien spełniać wszystkie z powyższych warunków. Przedstawiamy propozycję samochodu, który ma wszystkie obowiązkowe cechy, a do którego niewątpliwie wsiądzie każda kobieta. I tak producenci samochodów Škoda stworzyli typowo kobiecy model spełniający największe wymagania i najpiękniejsze marzenia – Škodę Superb.

Sprawna bez zarzutu

Najważniejszym warunkiem każdego samochodu jest sprawność techniczna i funkcjonowanie bez zarzutu. Dlatego też rozpocznijmy od opisu technicznego auta, jednocześnie uwzględniając preferencje kobiecych aut.

Silniki o mocy od 120 KM do 280 KM zapewniają dynamiczność oraz oczekiwane dobre przyspieszenie. Co więcej, silniki gwarantują minimalne zużycie paliwa – założeniem producenta bowiem jest ekonomiczna jazda nowych aut oraz dbałość o ochronę środowiska. W związku z powyższym samochód wytwarza obniżoną emisję spalin. Zmniejszanie zużycia paliwa jest również możliwe dzięki specjalnej funkcji wyłączania cylindrów (ACT), gdy te nie są wymagane do pracy silnika. Samochód występuje w dwóch wersjach silnika: benzynowych i dieslowych. W obu przypadkach istotna jest ich oszczędna technologia.

Škoda Superb ma napęd na wszystkie koła (4×4), dzięki czemu jazda jest płynna i pozwala zachować  pełne bezpieczeństwo. Taki napęd zapewnia również komfort jazdy.

Dla wyjątkowych kierowców

Auto dla kobiet ma wyjątkowe przeznaczenie. Z tego powodu ważne jest, aby idealnie sprawdziło się podczas prowadzenia, nie stwarzało żadnych kłopotów i zapewniało wielki komfort. Niektórymi z takich udogodnień są automatyczna skrzynia biegów i aktywny tempomat. Bardzo cenne okazują się także systemy wspomagające kierownicę. Należą do nich system wspomagania parkowania oraz system wspomagania wyjazdu z parkingu. Dodatkowe czujniki parkowania oraz kamera cofania z pewnością gwarantują bezpieczne i bajecznie proste parkowanie. Funkcja rozpoznawania znaków drogowych wywołuje ogromny entuzjazm, szczególnie gdy centralny wyświetlacz przypomina o przegapionym właśnie ograniczeniu prędkości.

Podczas jazdy równie ważny jest komfort. Niezastąpioną wygodę umożliwiają specjalnie zaprojektowane fotele i  wewnętrzna przestrzeń, którą w całości można dostosować do siebie, własnych wymagań i preferencji. Co więcej, dogodnych warunków doświadczą nie tylko kierowcy, lecz także pasażerowie.

Która kobieta wyrusza w podróż bez solidnego bagażu? Problem braku wystarczającego miejsca zostaje bezwarunkowo rozwiązany. Pojemny bagażnik z dodatkową funkcją elektrycznie sterowanej pokrywy i bezdotykowego otwierania spełnia najśmielsze oczekiwania.

Jeśli w samochodzie spędzamy dużą część naszego czasu, doceniamy zapewne możliwości technologiczne i nowinki multimedialne. Podróż w trasę nie obędzie się bez portu ładowania USB. Atrakcyjne i funkcjonalne jest również synchronizowanie auta z urządzeniem mobilnym, na przykład smart fonem, a także wiele innych korzystnych aplikacji i możliwości. Przewidziane zostało specjalne miejsce na wszystkie, choćby najmniejsze, zapotrzebowania. Uchwyt na tablet umili czas, gdy utkniemy w  korkach; miejsce na kubek umili każdy poranek z aromatyczną kawą. Specjalne oświetlenie stworzy wyjątkowy nastrój szczególnie wieczorową porą. Właściwie po co wysiadać?

Najwyższe wymagania estetyczne

Każda z pań ma różny gust i inne preferencje co do wyglądu auta. Wszystkie jednak je łączy umiłowanie luksusu i pożądane poczucie elegancji. Temu warunkowi wychodzi naprzeciw producent nowej Škody. Lekkość budowy i klasyczne wykonanie, połączenie elegancji z drapieżnością – takie oryginalne wykonanie nadaje charakteru samochodowi, charakteru odpowiadającemu każdej kobiecie bez wyjątku.  Auto jest rozmyślnie zaprojektowane i dopracowane w szczegółach. Najmniejsze detale tworzą spójną całość z designerskim efektem. Škoda stworzyła swego rodzaju styl bycia. Auto nie służy już tylko do przemieszczania się z miejsca do miejsca. Jest nie tylko niesamowitym gadżetem – jest właśnie sposobem na życie i stylem życia. Sposób wykonania, krawędzie i rozstawienie niezbędnych elementów dodają również sportowego akcentu. Odtąd auto będzie idealne na każdą okazję. Producenci ewidentnie obrazują pewne emocje. Kto jak kto, ale kobiety chyba zrozumieją je najlepiej…

Auto-Wimar.pl