Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i szczęście?

Jak osiągnąć sukces, wychodząc poza własne ograniczenia? Alexander Loyd prezentuje metodę, która pozwoli przeprogramować się na miłość, spokój i  życzliwość oraz zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, prowadzącą do sukcesu. Poradnik „Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym” ukazał się 22 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Poznanie własnych słabości i praca nad nimi to jedne z najtrudniejszych zadań, jakie człowiek przed sobą może postawić. Choć często można usłyszeć o niezawodnych metodach na radzenie sobie z własnymi lękami i ograniczeniami, ich realizacja okazuje się nieskuteczna. Alexander Loyd w książce „Kody Sukcesu” nie tylko wyjaśnia, dlaczego te sposoby nie działają, ale też prezentuje autorskie metody na osiągnięcie celu. Te techniki postępowania mają pomóc w usunięciu negatywnych wzorców zachowań, zapisanych w podświadomości. Okazuje się, że to właśnie wspomnienia wpływają na nasze życie, determinując prawie każdą reakcję fizyczną, emocjonalną i duchową.

Poradnik przybliża przyczyny codziennych trudności oraz sposoby walki z nimi, m.in. poprzez stosowanie medycyny energetycznej. Natomiast problemy źródłowe można wyleczyć pracą umysłową oraz poprzez duchowość. W książce „Kody Sukcesu” nie zabrakło także wskazówek dla czytelników, którzy mają poczucie, że utknęli w miejscu i nie mają możliwości rozwoju.  Aby ułatwić im zrozumienie przyczyn, Alexander Loyd porównuje opisane problemy do budowy komputera, który pod pewnymi względami bardzo przypomina funkcjonowanie człowieka. Autor przekonuje, że niezależnie od tego, co czytelnik uznaje za prawdziwy sukces – bogactwo, karierę zawodową, pozbycie się problemów zdrowotnych czy też zawarcie udanego związku – ta książka ma pomóc mu osiągnąć długotrwały sukces nawet w 40 dni.

O autorze:

Alexander Loyd – doktor medycyny naturopatycznej i psychologii. Z sukcesami prowadził praktykę jako terapeuta, a później także jako lekarz medycyny alternatywnej. Przeszło dziesięć lat temu, poszukując skutecznej terapii na depresję, odkrył prosty, skuteczny mechanizm eliminujący z ciała stres przez usunięcie jego źródła. W oparciu o swoje odkrycie założył Kody Uzdrawiania, firmę zajmującą się naturalnymi metodami leczenia na całym świecie.

Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazał się również poradnik Alexandra Loyda „Kod Uzdrawiania“ – wersja papierowa i audiobook.

Related Articles