KLUB MIŁOŚNIKÓW MITSUBISHI PAJERO ROZPOCZĄŁ NOWY SEZON!

Góry Sowie na dobry początek ..

Szósty, coroczny zlot Pajero Owners Club był jednocześnie inauguracją sezonu 2015. Tym razem miłośnicy samochodów 4×4 Mitsubishi spotkali się między 12 a 14 czerwca w Górach Sowich w miejscowości Wolibórz. W programie zlotu nie zabrakło licznych atrakcji turystycznych a fani off-roadu zmagali się z przeszkodami terenowymi – brodami rzecznymi, zjazdami, podjazdami i błotem. Wielkich emocji dostarczyły konkursy i rywalizacja na czas. Wieczory spędzano wspólnie przy ognisku, gdzie w sprzyjającej atmosferze uhonorowano zwycięzców poszczególnych zmagań konkursowych.

 

..A na wakacje do Albanii!

Wyprawa, która rozpocznie się już w najbliższą niedzielę, jest kolejnym wojażem zorganizowanym przez klub entuzjastów samochodów terenowych Mitsubishi – Pajero Owners Club. Tym razem klubowicze zdecydowali się na zupełnie nowe dla nich rejony. „W tym roku chcemy zwiedzić Albanię. To niezwykły kraj, w którym wciąż można jeździć po bezdrożach, podziwiać przyrodę. Dodatkowy bonus? Gwarantowana pogoda i słońce. Planujemy w ciągu dwóch tygodni przejechać przez wybrane łańcuchy górskie i wybrzeże. Trasa ma liczyć około 6 tysięcy kilometrów. Nie mamy dokładnie zaplanowanych noclegów – tam, gdzie nam się spodoba, po prostu się zatrzymamy” – mówi Eugeniusz Dominik Łukasiak – założyciel Pajero Owners Club.

 

Wyprawa jest kontynuacją cyklu turystycznych podróży po Europie. W poprzednich latach miłośnicy aut 4×4 Mitsubishi byli m.in. na Korsyce, w Chorwacji i Norwegii. Wspólne wyprawy to zawsze niezwykła przygoda i okazja do sprawdzenia możliwości Mitsubishi w terenie. W przedsięwzięciu weźmie udział siedem załóg. Relację z wyprawy będzie można śledzić na Facebooku i stronie www.pajero.org.pl.

 

Pajero Owners Club to pierwszy klub użytkowników samochodów terenowych marki Mitsubishi założony w 2009 roku. Celem klubu jest integrowanie właścicieli Mitsubishi Pajero, Pajero Sport, L200 i Outlander, uprawianie i propagowanie turystyki off-roadowej, a także tworzenie platformy komunikacyjnej dla członków – przez stronę internetową i forum. Założyciele klubu organizują liczne spotkania, zloty i imprezy turystyczne oraz kulturalne. Pajero Owners Club to zgrana i ściśle współpracująca grupa pasjonatów, którzy mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie. Więcej informacji na temat działalności Pajero Owners Club można uzyskać na stronie http://www.pajero.org.pl.

 

Kontakt dla przedstawicieli mediów: Kinga Lisowska tel. +48 22 46 31 875,+48 22 46 31 800 w.175, 0 609 290 133, kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation: https://library.mitsubishi-motors.com/contents/

Related Articles