Kup teraz i podróżuj więcej – Diners Club Polska rozszerza program premiowy

Diners Club wystartował z rozszerzoną ofertą programu premiowego. Dotychczas uczestnicy programu, dokonując transakcji kartą DC (oprócz wypłaty gotówki, płatności na stacjach paliw i w kasynach) za każde wydane 5 zł otrzymywali 1 punkt, który w programie Miles & More jest równoznaczny z  1  milą. Zgromadzone mile użytkownicy mogli wymieniać na atrakcyjne nagrody np. bilety lotnicze, pobyty w hotelach, czy podwyższenie klasy biletu.

Dodatkowo, do 30 września br. posiadacze kart Diners Club oraz użytkownicy największego w  Europie programu lojalnościowego Miles & More mogą skorzystać z  możliwości zakupu punktów DC w promocyjnych pakietach cenowych. Sprzedaż odbywa się w trzech wariantach podstawowych obejmujących 500, 1000 i 5000 punktów oraz dodatkowym, który zawiera aż 10 000 punktów.

W minionym sezonie letnim, na urlop wyjechało ok. 60 proc. naszych rodaków. Jak pokazują badania Diners Club, już ponad połowa polskich firm z sektora MŚP wysyła swoich pracowników w delegacje biznesowe. Polacy nie tylko coraz częściej wyjeżdżają, ale również  coraz większą uwagę zwracają na standardy podróżowania, które mogą podnieść, np. dzięki atrakcyjnym benefitom oferowanym przez program Miles & More lub usługom dodanym do kart kredytowych – mówi Monika Grabowska z Diners Club Polska.

Z programu premiowego może skorzystać każdy posiadacz i użytkownik imiennej karty Diners Club Premium, LOT, PKO Diners Club Executive i Standard oraz wszyscy, którzy dokupili udział w Programie Premiowym.

Karty Diners Club oferują szeroki wachlarz usług dedykowany wymagającym podróżnikom, który obejmuje m.in. ubezpieczenie zagranicznej podróży, wstęp do saloników lotniskowych, czy fast track – mówi Monika Grabowska z Diners Club Polska.

Uczestnicy programu mogą kupić punkty wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.