LETNIE PROMOCJE DLA RODZIN, MŁODYCH AKTYWNYCH, SINGLI I INWESTORÓW

Lato to dobry moment na załatwianie ważnych spraw, przeprowadzki, czy też poszukiwania wymarzonego mieszkania. Okres urlopów, więcej wolnego, dzieci na wakacjach, czy mniejsze korki to niewątpliwe zalety tego czasu. Specjalnie dla tych, którzy zastanawiają się nad kupnem nowego lokum właśnie teraz, Dolcan przygotował pakiet atrakcyjnych promocji. W ofercie znajdziemy m.in. znaczne rabaty na ceny całościowe, wykończenie w cenie, karty prezentowe, czy dodatkowe metraże w cenie

Dla Rodzin 30 000 zł w prezencie
Tylko teraz decydując się na zakup mieszkania z ogródkiem w nowoczesnym Osiedlu Kamyk Zielony, klienci otrzymają 30 tys. złotych w prezencie. Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na wykończenie mieszkania lub aranżację poddasza. Dodatkowa przestrzeń poddasza to dobre rozwiązanie dla tych, którzy cenią przestrzeń i komfortowe rozwiązania. Osiedle na warszawskiej Białołęce mieści się przy ul. Kamykowej 25. Kameralna zabudowa to kompromis pomiędzy ciszą, spokojem, a bliskością centrum Warszawy. Inwestycja jest ukończona i gotowa do zamieszkania.

Dla tych, którzy cenią spokój i niezależność, deweloper przygotował rabat na mieszkanie z własnym ogródkiem oraz poddaszem, w wysokości od 3 900 zł za mkw. Kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych Pasikonik w Markach to bliskość głównych arterii komunikacyjnych, potrzebna infrastruktura, usługi oraz galerie handlowe. Promocyjna cena dotyczy mieszkań z poddaszem, które dają dodatkową możliwość zagospodarowania przestrzeni i aranżacji kilku pomieszczeń – choćby na pokój dla dziecka, czy bawialnię.

Dla Singli wykończenie w cenie i prezent na zakupy w IKEA
Kupujący MiniApartament w Miasteczku Rubikon otrzymają od dewelopera nie tylko wykończenie lokalu w cenie, ale również kartę prezentową na zakupy w sieci sklepów IKEA.
Wspólnie z biurem projektowym IKEA, Dolcan zrealizował jedno z mieszkań pokazowych, które może posłużyć jako inspiracja do urządzania własnego lokum. Promocja obejmuje lokale o powierzchni powyżej 25 mkw oraz wszystkie metraże znajdujące się na parterze. Miasteczko Rubikon to nowatorska inwestycja u zbiegu ulic Cegielnianej i Techników, składająca się wyłącznie z małych lokali – idealnych na start w dorosłe życie! Zakończenie budowy pierwszego etapu to IV kwartał tego roku.

Dla Inwestorów – lokal gotowy do wynajęcia
Dolcan przygotował specjalną ofertę wykończenia lokalu w Miasteczku Rubikon z całkowitym urządzeniem. Pakiet obejmuje nie tylko typowe wykończenie, ale również umeblowanie, sprzęt AGD, łącznie z kompletną zastawą, czy ręcznikami. Taki lokal jest od razu gotowy pod wynajem i stanowi ogromną oszczędność czasu dla kupującego. Ponadto osoby posiadające własną działalność mogą odliczyć od zakupu 23% VAT.
Inwestorom deweloper oferuje również możliwość zakupu mieszkań w systemie Condo na korzystnych warunkach finansowych, w inwestycjach Ogrody Ochota I, Skierniewicka City oraz Arkadia Szczecin.

Dla aktywnych rabat na mieszkania blisko centrum

Ogrody Ochota I oraz Skierniewicka City to ukończone inwestycje znajdujące się w samym sercu Warszawy.
To inwestycje o interesującej architekturze i wysokim standardzie wykonania, dedykowane tym, którzy kochają energię miasta i jednocześnie nie chcą rezygnować z bliskości zielonych terenów. Tylko teraz ostatnie mieszkania w inwestycji na Ochocie już od 7 100 zł za mkw oraz na Woli od 7 300 zł za mkw. Oznacza to oszczędność rzędu 20% w porównaniu do ceny początkowej. Lokale w obu inwestycjach są dostępne również w systemie Condo – to nowatorski sposób inwestowania kapitału, gwarantujący stały zysk i pewność inwestycji.

Related Articles