Lucky ma chłopaka

Lucky zdradziła, że ma chłopaka, ale oboje nie chcą na razie mówić o tym publicznie. Przyznała także, że wraz ze wzrostem popularności przybyło jej adoratorów, którzy piszą do niej na Facebooku. Piosenkarka nie ma czasu korespondować z nowymi znajomymi, nie lubi także zawierać znajomości przez internet.

To są prywatne sprawy. Wydaje mi się, że ta osoba też by nie chciała, żebym to publikowała, bo obydwoje to przeżywamy – mówi Lucky o swoim chłopaku.

Piosenkarka zdradza także, że odkąd stała się popularna, dostaje mnóstwo wiadomości na zawodowym i prywatnym profilu od nieznajomych chłopaków.

Nie dziwię się chłopakom. Zobaczą fajną dziewczynę, co się trochę porusza i piszą. Może mam coś w sobie, może komuś się podobam. Nie mam czasu na odpisywanie, więc bardzo wszystkich przepraszam. Nie jestem osobą, która zapoznaje się przez portale. Wolę kontakt w realu – mówi Lucky agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Piosenkarka obecnie pracuje nad debiutancką płytą. W przeszłości brała udział w „Must be the Music”. 12 czerwca wydała debiutancki singiel „Mimochodem”, a 8 lipca opublikowała teledysk, w którym gościnnie wystąpił Rafał Maślak.

newseria.pl

In : Plotki

Related Articles