Lucky: między mną a Rafałem Maślakiem była chemia aktorska

Lucky nagrała teledysk do swojego debiutanckiego singla „Mimochodem”. Do współpracy przy klipie, w którym nie zabraknie odważnych scen, zaprosiła modela Rafała Maślaka. Wokalistka twierdzi, że oboje bardzo się polubili, jednak była między nimi wyłącznie chemia aktorska. Premiera klipu na początku lipca.

Lucky, czyli Aldona Śleboda, to nowa wokalistka na polskim rynku muzycznym. Brała udział w programie „Must be the Music”, a obecnie nagrywa swoją debiutancką płytę. 12 czerwca premierę miał jej pierwszy singiel „Mimochodem”. Kawałek utrzymany jest w klimacie energetycznego popu, Lucky twierdzi bowiem, że Polacy potrzebują wesołej, optymistycznej muzyki. Wokalistka ma nadzieję, że jej twórczość trafi do ludzi nie tylko w wieku nastoletnim.

– Chcę, żeby poczuli tę pozytywną energię, bo jednak staramy się ją pokazać w tym teledysku. Akurat śpiewamy o miłości, ale w przyszłości nie wiadomo jeszcze, co będziemy tam planować, ale chciałabym tę pozytywną energię przekazać, tę całą kolorystykę muzyczną – mówi Lucky agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Na początku lipca będzie miała miejsce premiera teledysku do singla „Mimochodem”. Zdjęcia kręcone były w Warszawie oraz Ciechanowie na wieży ciśnień i w Zamku Książąt Mazowieckich. Lucky uważa, że efekt końcowy będzie zaskakujący, a w Polsce jest wiele miejsc, w których można nakręcić efektowne wideo. Za reżyserię klipu odpowiedzialna była Olga Czyżykiewicz, autorka m.in. teledysków do piosenek Margaret. Do współpracy przy nagrywaniu klipu Lucky zaprosiła Rafała Maślaka.

Rafał naprawdę wczuł się w rolę i profesjonalnie do tego podszedł. Nie wiedział tak do końca, co będzie grane, więc naprawdę szacunek dla niego, że pokazał, jako model, że jednak ta gra aktorska mu idzie, bo ja naprawdę miałam takie zawahania. Tu się coś zahaczyło, tam się coś stało i ja po prostu, jak kobieta, wybuchałam śmiechem, a on zachował powagę – mówi Lucky.

W teledysku znajdzie się kilka scen kaskaderskich, w których udział brała sama Lucky. Nie zabraknie też odważniejszych momentów z udziałem wokalistki i Rafała Maślaka. Lucky zapewnia jednak, że choć model jest bardzo fajnym chłopakiem, to była między nimi wyłącznie chemia aktorska.

Niektórzy mogą to odebrać jako, że: „O jeny, na pewno coś tam zaiskrzyło na planie”. My jednak podeszliśmy do tego profesjonalnie. Była super atmosfera, Rafał jest naprawdę przesympatyczny, polubiliśmy się. I wystąpiła chemia, ale aktorska, choć niektórzy mogą stwierdzić, że to była chemia i mówić: „O, bo tu już coś zaiskrzyło, bo super model, seks i to wszystko” – mówi Lucky.

newseria.pl

In : Muzyka

Related Articles