Macademian Girl w charytatywnym kalendarzu

Tamara Gonzalez Perea pomaga dzikim zwierzętom. Autorka bloga Macademian Girl wzięła udział w sesji zdjęciowej do charytatywnego kalendarza, z którego dochód zostanie przeznaczony na budowę nowej siedziby fundacji opiekującej się potrzebującymi zwierzętami.

Tamara Gonzalez Perea chętnie wspiera akcje charytatywne. Uważa, że jest to jej obowiązek jako osoby publicznej. Działalności dobroczynnej nie traktuje jako sposobu na promocję własnej osoby – popularność wykorzystuje, by pomóc potrzebującym.

To, co robię na co dzień, to jest jedna rzecz, a to, że dzięki temu, że właśnie jestem rozpoznawalna, mogę pomóc komuś innemu, to jest chyba najfajniejsze w tym wszystkim – mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka stara się wybierać akcje charytatywne, z którymi najbardziej się utożsamia. Jest wielką miłośniczką zwierząt, dlatego chętnie angażuje się w kampanie, które im pomagają. Lubi też wspierać akcje o charakterze lokalnym, np. w rodzinnym Szczecinie. W tym roku zdecydowała się pomóc fundacji Dzika Ostoja, prowadzonej przez Marzenę Białowolską i Michała Kudawskiego.

– To jest miejsce, które pomaga dzikim zwierzętom wrócić do naturalnego środowiska, wszystkim, które ktoś potrącił na drodze, które wpadły w jakąś pułapkę, które są zranione. Marzena i Michał właśnie stamtąd pomagają im wrócić do naturalnego środowiska – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Mieszcząca się w Wielgowie pod Szczecinem fundacja potrzebuje nowej siedziby. Aby zebrać fundusze na budowę przynajmniej części budynku, założyciele organizacji postanowili wydać charytatywny kalendarz na 2016 rok. Na zdjęciach przedstawieni zostali podopieczni fundacji, m.in. dziki Pegi i Megi, żuraw Gruz oraz koziołki Franek i Felek. Zwierzętom na fotografiach towarzyszą członkowie fundacji, modelki i blogerki.

 Jestem tam jedną z bohaterek na luty. Pierwszą osobą otwierającą kalendarz jest Marzena, założycielka tego miejsca. Na grudzień jest partner, czyli Michał i taki kalendarz będzie w sprzedaży – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Blogerka ma nadzieję, że po raz kolejny zainspiruje ludzi do działania i kupna kalendarza. Bardzo często dostaje dowody na to, że ma dobry wpływ na ludzi. Twierdzi, że jedną z misji jej bloga jest otwieranie jego czytelników. Dotyczy to przede wszystkim mody Macademian Girl przekonuje bowiem, że nie każdy musi wyglądać tak samo jak inni, a sposób ubierania może pokazywać jego osobowość.

 Dostaję bardzo dużo e-mali, które mówią o tym, że dzięki temu, że ktoś wchodzi na mojego bloga, zaczął się otwierać na inne rzeczy. Odważył się mówić to, co myśli, robić to, co chce, odnajdywać swoje pasje. Chociaż oczywiście jest to poboczny skutek tego, co robię, ale taka misja jest dla mnie bardzo ważna – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Kalendarz fundacji Dzika Ostoja będzie można kupić online. Otrzymają go osoby, które wpłacą na konto organizacji kwotę minimum 50 zł.

newseria.pl

In : Plotki

Related Articles