Maja Sablewska: uwielbiam Krystynę Jandę i marzę, by poznać ją osobiście

Uwielbiam kobiety z pasją – mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

Na swoim profilu na Facebooku Maja Sablewska zachęca fanów do przeczytania wywiadu, jakiego Krystyna Janda udzieliła miesięcznikowi „Pani”. Stylistce bardzo spodobała się już okładka listopadowego numeru pisma, która pokazuje, jak duży dystans do siebie ma jedna z najlepszych polskich aktorek. Do okładkowego zdjęcia Janda pozowała bowiem w grubym swetrze i dużej czarnej czapce z okazałym napisem JANDA na przedzie. Maja Sablewska określiła tę fotografię jako fenomenalną.

Uwielbiam kobiety z pasją, zacięte, szczere i prawdziwe. Krystyna Janda taka jest, kocham ją i uwielbiam. Naprawdę, to, co ona zrobiła dla polskiej kultury, jest godne naprawdę chyba wszystkich nagród, jakie tylko są – mówi Maja Sablewska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W wywiadzie Krystyna Janda szczerze opowiada o zawodowym spełnieniu, kierowaniu teatrem i fundacją, pracy z młodymi aktorami i planach na przyszłość. Maja Sablewska, zachęcając swoich fanów do przeczytania wywiadu, stwierdziła, że dla niej jest on niezwykle inspirujący. To zresztą nie pierwszy raz, gdy Krystyna Janda stała się inspiracją dla stylistki. Sablewska żałuje jedynie, że nigdy nie miała okazji poznać swojej idolki osobiście.

Bardzo żałuję, że nie miałam okazji poznać jej osobiście, mam jednak nadzieję, że kiedyś nadarzy się taka okazja. To cudowna kobieta. Dużo jej zawdzięczam, ale ona nawet o tym nie wie. Taki wywiad daje mi tyle inspiracji, że jestem w stanie przenosić góry – mówi Maja Sablewska.

Stylistka przyznaje też, że bardzo ceni miesięcznik „Pani”. Jest to jedyny tego typu periodyk, który co miesiąc czyta od deski do deski. Jak twierdzi, lubi, gdy gazeta przynosi coś pożytecznego.

lifestyle newseria

Related Articles