Marta Żmuda Trzebiatowska została gospodynią programu „Niepokonane” na antenie telewizji ID

Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program „Niepokonane”, przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców. Aktorka ma nadzieję, że audycja ta pokaże kobietom jak rozpoznawać niebezpieczeństwo i uchroni je od zagrożenia. 

W programie „Niepokonane” przedstawione zostaną prawdziwe historie kilkunastu kobiet, które mają za sobą tak traumatyczne przeżycia, jak porwanie czy gwałt, i którym udało się uciec z rąk oprawców. Marta Żmuda Trzebiatowska, jak sama mówi, będzie przewodnikiem widza po mrocznym świecie przedstawionym w programie.

– Są to naprawdę przerażające i bardzo dramatyczne historie kobiet, które odważyły się po latach opowiedzieć o tym, co przeszły. Dzisiaj już są zupełnie innymi osobami. Oczywiście, w swoim życiorysie mają gdzieś tę traumę i to trudne doświadczenie, ale dzisiaj chcą się nim dzielić z innymi kobietami, żeby je uchronić – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W programie „Niepokonane” widzowie będą mogli poznać m.in. historię dziewczyny gwałconej i zamykanej w trumnie przez zakochanego w niej psychopatę, kobiety porwanej lub będącej świadkiem zamordowania całej jej rodziny. Wszystkim tym kobietom udało się przeżyć dlatego, że walczyły do końca, że się nie poddały.

Myślę, że to, co łączy te kobiety, to olbrzymia determinacja i duża inteligencja, ponieważ bardzo często one grały tak, jak oprawca chciał, czekając tylko na odpowiedni moment, kiedy będą mogły się uwolnić i uciec. Ten program wydaje mi się ciekawy dla wszystkich kobiet. Warto zwrócić uwagę na sygnały, jakie są wysyłane przez oprawcę często dużo wcześniej. Jeżeli odczytamy je właściwie, to możemy ocalić sobie życie – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Udział w programie „Niepokonane” w roli gospodyni nie jest dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej nowym doświadczeniem. Aktorka twierdzi nawet, że w ten sposób wraca do początków swojej kariery. W 2007 roku, na II roku studiów na warszawskiej Akademii Teatralnej, zadebiutowała jako prowadząca program „Przymierzalnia”. Był to przeznaczony dla nastolatek format na antenie telewizji ZigZap.

– Mimo że tytuł sugeruje, że był to program modowy, to tak nie było, był to program o przymierzaniu się do różnych pomysłów na życie. I tam stawiałam pierwsze kroki jako prezenterka. Potem oczywiście pochłonęła mnie kariera aktorska, film, telewizja, teatr i teraz tak powoli wracam znowu do tych początków mojej kariery. Takie mam przynajmniej dzisiaj swoje pierwsze skojarzenia, pracując przy tym programie – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska.

Premiera programu będzie miała miejsce 18 maja o 22:00 na antenie telewizji ID.

newseria.pl

In : Plotki

Related Articles