Masz nowe auto? Sprawdź, dlaczego warto wybrać ASO

Autoryzowane Stacje Obsługi nie mają zbyt dobrej opinii wśród większości kierowców. Dlaczego? Przede wszystkim to kwestia wysokich cen usług, ponieważ te same prace możemy wykonać znacznie taniej w serwisach bez autoryzacji producenta. Gdy jednak masz nowe auto i zastanawiasz się, gdzie je serwisować, ASO to zdecydowanie najlepszy wybór. Sprawdź z nami, dlaczego warto wybrać Autoryzowany Serwis!

1. Obsługa na wysokim poziomie

W nowych modelach samochodów montuje się zaawansowane technologie. W ASO duży nacisk kładzie się na szkolenie pracowników, aby posiadali oni specjalistyczną wiedzę także w tych najnowszych technologiach. Dzięki temu ty możesz mieć pewność, że uzyskasz szybką diagnozę oraz kompleksową i profesjonalną naprawę.

2. Przejrzyste cenniki i plany serwisowe

Chociaż za Autoryzowany Serwis Obsługi nie zapłacimy mało, to jednak możemy mieć pewność, że podczas napraw czy przeglądów zostaną wykorzystane części oryginalne najwyższej jakości – w przystępnych cenach. Klienci ASO mają też możliwość korzystania ze specjalnych planów serwisowych pozwalających na zmniejszenie wydatków.

3. Stały kontakt w razie potrzeby

Klienci korzystający z ASO mają pewność, że zawsze są na bieżąco. Przykładowo wtedy, gdy w danym modelu samochodu zostanie wykryta wada, wówczas ASO poinformuje cię o takim problemie i przeprowadzi bezpłatne usunięcie problemu. Dzięki temu możesz poruszać się swoim samochodem bez obawy, że będzie narażony na poważne usterki.

4. Zysk przy sprzedaży

Gdy kupujesz auto Honda i będziesz regularnie korzystać z Honda ASO, twój samochód zachowa wysoką wartość. Książka serwisowa pojazdy, która jest regularnie i starannie uzupełniana, to dodatkowy atut przy sprzedaży, który pozwoli na uzyskanie wyższej ceny.

5. Naprawa z gwarancją

Naprawianie samochodu w ASO pozwala na skorzystanie z ochrony gwarancyjnej na części i wykonane prace. Dzięki temu nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów.

6. Gratisowe usługi

Klienci ASO mogą liczyć również na wykonanie przeglądów poszczególnych części samochodu za darmo. Gdy chcesz sprawdzić stan klocków hamulcowych, opon czy akumulatora, na Autoryzowanej Stacji Obsługi marki zrobisz to bezpłatnie.