Mitsubishi Motors na Genewskim Salonie Samochodowym w 2016 roku!

Duch przygody

Po niezwykle intensywnym roku 2015, który przyniósł – między innymi premierę dwóch kluczowych modeli (piąta generacja L200 oraz nowy Outlander w wersji na rok 2016) oraz powrót Mistubishi do sportów motorowych (udział Outlandera PHEV w Baja Portalegre 500), w 2016 roku Mitsubishi Motors Corporation (MMC) nadal planuje wiele uwagi poświęcać swojej współczesnej oraz przyszłej ofercie pojazdów klasy SUV…

… Dzięki temu na stoisku firmy podczas 86. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie (www.salon-auto.ch) będzie można zobaczyć:

  • model eX-Concept: koncepcyjny samochód, po raz pierwszy zaprezentowany na tokijskim salonie w 2015 roku. eX-Concept zdradza kierunek rozwoju kompaktowych SUV-ów Mitsubishi, które mają się wyróżniać dynamicznym nadwoziem „shooting brake”, nową generacją niezwykle wydajnych, elektrycznych układów napędowych oraz 400-kilometrowym zasięgiem, który będzie pozwalał na komfortowe użytkowanie auta w życiu codziennym.
  • specjalne wersje modeli L200 i ASX: stworzone z myślą o miejskich wyzwaniach, oparte odpowiednio na nowym L200 oraz ASX w wersji na rok 2017, stanowią połączenie typowych zalet SUV-a Mitsubishi z przepiękną koncepcją stylistyczną nadwozia, gdzie unikatowy, jasnoszary lakier zestawiono z jasnopomarańczowymi elementami dekoracyjnymi i czarnymi obręczami kół ze stopu metali lekkich.
  • model ASX w wersji na rok 2017: po listopadowym debiucie w Los Angeles, odświeżony ASX pojawi się w Europie jako kolejny model opracowany zgodnie z wytycznymi nowej stylistyki „Dynamic Shield” (na zdjęciu model w wersji na rynek USA).

 

Ponadto w 2016 roku podczas salonu w Genewie przewidziano również:

  • rozpoczęcie europejskich uroczystości związanych z obchodami półwiecza elektrycznych technologii napędowych Mitsubishi (pierwsze prace rozwojowo-badawcze zainicjowano w 1966 roku),
  • debiut rynkowy całkowicie odświeżonego modelu Space Star w wersji na rok 2016, zaledwie parę tygodni od jego europejskiej premiery podczas brukselskiego salonu (model dostępny zależnie od rynku zbytu).

 

 

Kontakt dla przedstawicieli mediów: Kinga Lisowska tel. +48 22 46 31 875, +48 22 46 31 800 w.175, +48 609 290 133, kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation: https://library.mitsubishi-motors.com/contents/

Related Articles