Monitoruj swój dom za pomocą smartfona

Bezprzewodowy system iSmartAlarm może składać się m.in. z:

  • kamery,
  • czujnika ruchu,
  • pilota zdalnego sterowania,
  • czujników kontaktowych do drzwi i okien.

 

Zestaw taki jest bardzo prosty w montażu i można go przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności wynajmowania ekipy, ciągnięcia jakichkolwiek kabli czy wykonywania drogich adaptacji. Przy przeprowadzce lub remoncie wystarczy zdemontować zestaw i w razie konieczności przenieść w inne miejsce. Bezprzewodowy systemu alarmu możemy w dowolnym momencie modyfikować poprzez dokładanie lub zmianę jego kolejnych elementów, przez co staje się on bardzo uniwersalnym zestawem.

Brak problemów z instalacją zapewnia bezprzewodowa technologia przesyłu danych, która jest w pełni bezpieczna ze względu na zastosowanie szyfrowania, które uniemożliwia ingerencję z zewnętrz.

Dlaczego właściwie iSmartAlarm jest inteligentny ? Wszystko za sprawą aplikacji, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacja ta to całe centrum dowodzenia systemem alarmowym – pozwala na łatwe zarządzanie systemem – na ekranie telefonu czy tableta można aktywować czujniki, sprawdzać czy wszystkie okna i drzwi są zamknięte oraz mieć podgląd z kamer w dowolnym momencie.

Aplikacja pomoże nam zarówno ustalić zdefiniowane akcje, które będą wykonywane np. przy próbie włamania. Może być to np. ciche powiadomienie użytkownika, włączenie syreny czy nawet telefon na numer alarmowy !

Gdziekolwiek jesteś, czy to u sąsiada za ścianą czy na drugim końcu świata – możesz w tak samo łatwy sposób monitorować swój dom, mieszkanie czy też inne pomieszczenie. Wystarczy sam telefon z dostępem do internetu.

Skuteczność iSmartAlarm jest porównywalna z urządzeniami montowanymi przed firmy ochroniarskie, które dodatkowo naliczają comiesięczny abonament. Technologia iSmartAlarm to jedynie jednorazowy zakup, który nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami abonamentowymi.

Dla kogo dedykowany jest iSmartAlarm ?

  • dla wszystkich, którzy chcą w łatwy sposób zamontować nowoczesny system alarmowy bez ponoszenia dużych wydatków
  • dla osób, które chcą monitorować dzieci pozostawione w domu
  • dla posiadaczy zwierząt domowych, którzy martwią się o swoich pupili pozostawionych bez nadzoru.

 

Posiadasz zwierzęta domowe i boisz pozostawić je same w domu ? IsmartAlarm sprawdzi się doskonale jako strażnik Twoich zwierzaków, o dowolnej porze będzie można sko

Więcej informacji na stronie ismartalarm.pl

Oficjalnym dystrybutorem marki iSmartAlarm w Polsce jest:

FORCETOP sp. z o.o.
www.forcetop.com
tel. 62 594 00 00

In : Tech

Related Articles