Off-Road Show Poland, czyli gratka dla fanów samochodów 4×4

W najbliższy weekend fani samochodów 4×4 będą mieli swoje święto – targi Off-Road Show Poland. Przez dwa dni będzie można obejrzeć najnowsze modele, najciekawsze terenówki wyczynowe i wyprawowe, a także poznać rajdowych mistrzów Polski i uczestników rajdu Dakar. Na chętnych czekają jazdy testowe i niecodzienne próby dla odważnych. Najmłodsi miłośnicy off-roadu także znajdą coś dla siebie – specjalnie dla nich organizatorzy przygotują terenowy mini tor, po którym będą mogli jeździć elektrycznymi modelami 4×4.

Na targach swoją ofertę zaprezentują warsztaty i sklepy specjalistyczne, dystrybutorzy części i akcesoriów, firmy organizujące szkolenia i wyprawy terenowe oraz kluby poszczególnych marek.

Fani terenówek Toyoty znajdą mnóstwo atrakcji na stoisku Land Cruiser Adventure Club. Wystawę klubu uświetnią historyczne modele Land Cruiser LJ70 Soft-top, Land Cruiser HZJ78, Land Cruiser HDJ80 w wersji rajdowej oraz legenda – Land Cruiser BJ45. Wspólnie z dealerem Toyota Marki oraz Toyotą Motor Poland klub zaprasza na jazdy testowe najnowszym Land Cruiserem 150 oraz Hiluxem, na które będzie się można zarejestrować na stoisku. Goście mogą liczyć także na niespodzianki – upominki oraz pyszną kawę. Land Cruiser Adventure Club zaprasza zainteresowanych kultową terenówką Toyoty na stronę www.landcruiser.pl.

To już 4. edycja Off-Road Show w Warszawie. Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C. Organizatorzy zapraszają w sobotę od 10.00 do 18.00 i w niedzielę od 10.00 do 17.00. Więcej informacji na stronie offroadpoland.pl.