Płatność odroczona z systemem płatności Fondy

W dzisiejszych czasach według raportu Izby Gospodarki Ekonomicznej czynnikami motywującymi do zakupów on-line jest między innymi duży wybór dogodnych form płatności. Prowadząc e-biznes warto zainwestować w nowoczesny i funkcjonalny system płatności, którym jest Fondy.

Potencjalny klient decydujący się na zakupy towaru lub usługi z Twojej e-strony dokona błyskawicznej zapłaty ze swojego banku, gdy tylko kliknie guzik płatności. Transakcja może być zatem szybka i całkowicie bezpieczna dla obu stron.

System płatności Fondy przetwarza przekaz środków pieniężnych z najpopularniejszych banków, kart i e- portfeli. Można dokonać transakcji w wielu walutach, zatem jest to system działający również w Unii Europejskiej, Rosji czy Ukrainie.

Prowadzisz e-biznes i chcesz by klienci do Ciebie wracali? Zapewnij im możliwość dokonania transakcji, za którą mogą zapłacić później.  Sam czasem wypatrzysz towar w internetowym sklepie, ale brak w danym momencie środków na jego zakup. Wymarzony sprzęt, bluzka, biżuteria może zostać szybko wyprzedana. Kup teraz – zapłać później to  łatwy i bezpieczny system płatności. Umożliwia zakupy internetowe, za które można zapłacić na przykład po otrzymaniu faktury lub  w ciągu 14 dni od odebrania towaru.

Płatność odroczona na dojrzalszych rynkach, np. Niemcy, Austria, Szwecja funkcjonuje jako zapłata za zakupy już w ponad 30%. Ten trend wchodzi powoli na rynek polski. Warto umożliwić rodzimym klientom powyższy rodzaj transakcji. Z Fondy to nic prostszego!

Wystarczy po wybraniu Fondy zainstalować go, nie musisz być programistą by to zrobić, i umieścić na stronie button „Płatność cykliczna”, wybrać okres i kwotę a pozostałą część transakcji Fondy zapewni sam.

Fondy proponuje także wygodne i szybkie fakturowanie on-line. Ponadto dzięki Fondy możesz mieć w swoim e-sklepie podstawową opcję jednorazowa płatność kartą, płatności cykliczne, zautomatyzowane, natychmiastowe zwroty dla klienta za zakupy, dostosowane wizualnie strony akceptacji płatności.

Ten system płatności ma wiele zalet i ułatwia prowadzenie biznesu internetowego. Będzie dla Ciebie wsparciem finansowym.