Policjanci odzyskali skradzione auto warte ponad 30 tysięcy euro

Policjanci ze specjalnej grupy „Nysa” odnaleźli luksusowy pojazd marki „Audi Q7” warty ponad 30 tysięcy euro. Funkcjonariusze ze Zgorzelca ujawnili samochód w jednym z kompleksów leśnych na terenie powiatu bolesławieckiego. Audi zostało skradzione z salonu samochodowego w Niemczech w połowie stycznia tego roku.

Funkcjonariusze operacyjni ze zgorzeleckiej komendy powiatowej Policji prowadzili działania związane z przestępczością przeciwko mieniu.  Ich efektem jest odzyskanie skradzionego z terenu Niemiec samochodu wartego ponad 30 tysięcy euro.

Policjanci z polsko-niemieckiej grupy „Nysa” zabezpieczyli auto, które zostało skradzione z salonu na terenie Lipska w Niemczech. Jest to pojazd marki „Audi Q7” o wartości ponad 30 tysięcy euro. Jak ustalili funkcjonariusze, został skradziony 13 stycznia br.

Po zgłoszeniu o kradzieży policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. W wyniku prowadzonych działań ustalili, że może on znajdować się na terenie powiatu bolesławieckiego. Policjanci auto odnaleźli w kompleksie leśnym.

Obecnie funkcjonariusze w dalszym ciągu prowadzą czynności w sprawie tej kradzieży.

(KWP we Wrocławiu / ap)

Related Articles