Przełom w przesyłaniu pieniędzy z Wielkiej Brytanii!

Nasi rodacy, jak wiadomo zawsze zapobiegliwi i przedsiębiorczy szukają najlepszej oferty na rynku, która nie tylko zapewni im najlepszą cenę ale także da poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Na rynku brytyjskim działa kilka firm, które realizują tego rodzaju usługi. Niekwestionowanym liderem  pozostają, niezmiennie od ponad 10 lat, Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com. Zaufało im ponad 220 000 klientów. Realizowany przez nich zakres usług nie tylko jest konkurencyjny cenowo ale także bardzo przyjazny i prosty. Przelew za 99 p. to doskonała oferta, dla wszystkich, którzy liczą swoje pieniądze. Jeżeli można zapłacić mniej, to dlaczego nie skorzystać z takiej propozycji.

99 p. to opłata za przelew na konto standard. Jest to rzeczywiście przekaz na każdą kieszeń, który przemawia do każdego, kto rozsądnie zarządza swoimi pieniędzmi.

Polacy znani są z tego, że cenią sobie zarobione pieniądze i dokładnie przeliczają każdego wydanego pensa. Dlatego też, tak atrakcyjna cenowo oferta spowodowała duże zainteresowanie Polonii mieszkającej na wyspach. Dobrze, gdy działa konkurencja, gdy jest możliwość wyboru, tego co lepsze dla nas i dla naszej kieszeni.

Oczywiście sama opłata za przekaz do kraju, to nie wszystko na co należy zwracać uwagę przy płatnościach do kraju. To co wpływa na realną ocenę oferty to także stosowane kursy walut, które w Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com są bardzo konkurencyjne.

Wiemy już, że w Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com jest tanio. A co poza tym?

Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com działają szybko i bezpiecznie. Wystarczy rejestracja w serwisie i pieniądze można zacząć przesyłać od razu. Warto dodać, że rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Klienci Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com sami podejmują decyzję jaka forma składania zleceń najbardziej im odpowiada. Bez względu na to, czy ktoś decyduje się na kontakt bezpośredni w placówce czy woli składać dyspozycję poprzez infolinię lub zwyczajnie sam dokonuje płatności wykorzystując stronę internetową, telefon komórkowy, opłata zawsze wynosi 99 p., za przelew na konto standard.

 „Od początku istnienia firmy, zadowolenie klientów było dla nas najważniejsze. Słuchamy opinii tych, którzy od lat korzystają z naszych usług i staramy się tak konstruować naszą ofertę, aby spełniać ich oczekiwania. Oferta 99 p. za przelew na konto standard, jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom Polaków. To przelew naprawdę na każdą kieszeń” – powiedział Paweł Mes, dyrektor zarządzający Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com.

Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com docierają do serc Polaków także tym, że prowadzą obsługę w języku polskim. Nie trzeba martwić się o to, że czegoś nie zrozumiemy, albo zaskoczy nas tekst drobnym druczkiem i w dodatku po angielsku. Jasne i proste zasady to podstawa zaufania.

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, gdzie skierować swoje kroki, aby wysłać rodzinie pieniądze czy zapłacić rachunki w Polsce, Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com, to bardzo dobry wybór. To uznana firma, w której można to wszystko zrobić nie tylko szybko, ale i tanio oraz bezpiecznie.

O Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com

Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com to największa polska sieć przekazów pieniężnych, która oferuje w pełni bezpieczne, szybkie i tanie przelewy do Polski.

Firma działa na rynku od 11 lat, a jednym z jej założycieli jest obecny dyrektor zarządzający Spółką, Pan Paweł Mes. To jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm, która może się poszczycić wprowadzeniem, jako pierwsza, nowoczesnej aplikacji mobilnej do realizacji transferów z Wielkiej Brytanii do Polski, przy użyciu smartfona. Kolejnym innowacyjnym krokiem było wprowadzenie możliwości korzystania z aplikacji na Facebooku, umożliwiające otrzymanie przekazu w Polsce, już po10 minutach od jego wysłania w Wielkiej Brytanii.

Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com jest pierwszą, w swoim segmencie firmą, która wprowadziła usługę stałych zleceń, z których do tej pory można było korzystać tylko w bankach.

Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com to firma z polskim kapitałem, która swoimi działaniami wspiera Polaków mieszkających poza granicami kraju. Jest organizatorem i sponsorem wielu wydarzeń artystycznych i kulturalnych kierowanych do Polonii.

Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com jest także laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak chociażby „Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011”.

Cieszy się zaufaniem ponad 220 000 Polaków mieszkających poza Polską, którzy na co dzień korzystają z jej usług.

Related Articles