Przepis na dobrą kuchnię

Kto kieruje się dobrym gustem kupując piękne meble kuchenne, musi też mieć świetny gust kulinarny. Z tego założenia wyszli producent mebli Halupczok Kuchnie i Wnętrza oraz firma Hettich organizując specjalny konkurs, którego efektem będzie publikacja prestiżowej książki kucharskiej pod okiem znawców dobrej kuchni.

Ekskluzywna książka kucharska z przepisami klientów salonów meblowych Halupczok Kuchnie i Wnętrza zostanie wydana w przyszłym roku. Przesłane przez uczestników akcji promocyjnej przepisy zostaną zweryfikowane i ocenione przez jury, w którym zasiądą Małgorzata Tomczyk (redaktor naczelna Dobrego Wnętrza), Izabela Małysz (businesswoman i manager sportu), Beata Lasota (dyrektor zarządzający Hettich Polska) i Anna Dzierżanowska (dyrektor kreatywny Halupczok Kuchnie i Wnętrza), a przewodniczyć mu będzie znany kucharz Stefan Birek. Receptury zostaną w nagrodę nie tylko opublikowane w prestiżowej książce kucharskiej, ale także autorzy najlepszych z nich otrzymają cenny sprzęt AGD.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w okresie od maja do listopada br. zamówić meble kuchenne marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Mogą to być zarówno najnowsze kolekcje, takie jak Ligura, Siena czy nagrodzona Złotym Medalem MTP kuchnia Roma, jak i każdy inny zestaw z bogatej oferty Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Wszystkie bowiem trafią w gusta klienta ceniącego dobry design, a zastosowana w nich nowoczesna technika kuchenna niemieckiej firmy Hettich, zagwarantuje doskonały komfort i ergonomię jej użytkowania.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w salonach firmowych Halupczok Kuchnie i Wnętrza w całej Polsce. Do akcji organizowanej wspólnie z Hettich przyłączyli się także partnerzy: Siemens, Miele, Falmec i Peka, a patronat medialny nad konkursem objęło „Dobre Wnętrze”.

 

Więcej informacji:

www.meble-halupczok.pl

Related Articles