Smartwatche MyKronoz dostępne w Media Markt i Saturn

Do oferty marketów trafiły modele smartwatchy skierowane do kobiet, mężczyzn oraz budżetowe smartbandy do monitorowania aktywności ruchowej. Szeroka oferta modeli w przeróżnych kolorach sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

ZeBracelet2 to kolekcja przeznaczona specjalnie dla kobiet. Dzięki technologii Bluetooth umożliwia korzystanie ze smartfona bez konieczności wyjmowania go z torebki. Oprócz wielu funkcjonalnych rozwiązań oferuje arcyciekawy design, dzięki czemu smartwatch swoim wyglądem przypomina bardziej element biżuterii niż elektroniczny zegarek.

Na półki trafiły również smartwatche skierowane do męskiego grona odbiorców oraz użytkowników chcących zadbać o swoją kondycję. Jednym z nich jest model ZeWatch2, który dzięki wbudowanemu głośnikowi  i mikrofonowi umożliwia szybki kontakt bez konieczności użycia zestawu słuchawkowego. Urządzenie poinformuje o przychodzącej rozmowie telefonicznej dzwonkiem oraz wibracją, jednocześnie wyświetlając na ekranie dane rozmówcy.

W ofercie Saturna i Media Markt  znalazł się również nieco bardziej zaawansowany model o nazwie ZeSplash. Wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 1,51”, umożliwia dotykową obsługę. Jego wodoszczelna obudowa odporna jest na zachlapanie czy deszcz. Dzięki wbudowanej funkcji dialera można wykonywać połączenia telefoniczne w łatwy i szybki sposób. Książka telefoniczna oferuje możliwość zapisania do 1000 kontaktów, a wbudowany mikrofon i głośnik gwarantuje obsługę połączeń telefonicznych bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

Zobacz wideo jak smartwatche ułatwiają życie.

 

O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

www.mykronoz.com

In : Tech

Related Articles