Windows Server® Infrastructure Days 2014 w listopadzie we Wrocławiu

W dniach 24-26 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się konferencja Windows Server® InfrastructureDays2014 przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemowych. Tematyka spotkania obejmować będzie między innymi zagadnienia związane z Windows Server, Active Directory, Exchange, SharePoint, SQL, Security, Hyper-V. W gronie prelegentów znajdą się wybitni eksperci z dziedziny inżynierii systemowej, m.in. Tomasz Onyszko, Maciej Pilecki, Grzegorz Tworek, Paweł Pławiak, Jacek Doktór oraz Konrad Sagała.

W konferencjiWindows Server® InfrastructureDays weźmie udział około300 uczestników. W programie imprezy znajdują się 3 sesje warsztatowe oraz 20 sesji tematycznych.

Pierwszy dzień wydarzenia wypełniątrzy sesje warsztatowe. Grzegorz Tworek przedstawi techniki hakerskie użyteczne dla administratorów Windows, Paweł Pławiak zaprezentuje prelekcję na temat „Windows Server 2012 R2 Deep Dive czyli autostradą do MCSE: Server Infrastructure”, a Tomasz Onyszko poruszy zagadnienie integracji z usługami w chmurze na przykładzie Azure i Office 365.

Windows ServerInfrastructureDays 2014 to konferencja przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemów Windows. Za przygotowanie wydarzenia odpowiada zespół ludzi,którzy od kilku lat organizują SQLDay – uznaną w Polsce konferencję poświęconą tematyce SQL Server.Doświadczenie zdobyte przy organizacji tego wydarzenia gwarantująwysoki poziom merytoryczny warsztatów i wystąpień, jak i aktywności budujące atmosferę imprezy społecznościowej podczas listopadowej konferencji. Podczas konferencji poruszymy wiele technicznych tematów, a prelekcje będą prowadzić uznani eksperci z dziedziny inżynierii systemowej. Szczególnie polecam intensywne warsztaty prowadzone przez Grzegorza, Pawła i Tomka. Przekażą wiele cennych wskazówek, które administratorzy i inżynierowie będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy.” – powiedział Maciej Pilecki, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego .NET DeveloperDays.

Przez dwa kolejne dni konferencji zaprezentowanych zostanie 20 sesji tematycznych m.in.Dariusz Porowski opowie o najlepszych praktykach budowania sieci konwergentnych dla środowisk Hyper-V w oparciu o Windows Server 2012 R2 a Tomasz Onyszko zaprezentuje praktyczne podejście do stworzenia pełnego scenariusza pracy dla użytkowników w środowisku hybrydowej tożsamości. W ramach sesji zostaną wykorzystane takie rozwiązania jak Windows Server, ADFS, WAP, Office 365 i Azure AD. Grzegorz Tworek z kolei przedstawi możliwości rozwiązania Hyper-V. Wyjaśni, do czego się nadaje i dlaczego zostawia w tyle całą konkurencję.

Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.infrastructuredays.pl