Wnuczek Ryszarda Rembiszewskiego chce zostać politykiem

Prezenter jest zachwycony otwartością i odwagą, z jaką jego wnuczek pokazuje się na wybiegu i udziela wywiadów przed kamerą. Twierdzi, że jeszcze niedawno chłopiec był znacznie bardziej wycofany. Mały Jakub zamierza zostać politykiem, na razie jednak skupia się na roli modela na pokazach mody.

Ryszard Rembiszewski ma troje wnucząt. W Warszawie, wraz z synem prezentera, mieszkają Julia i Jakub. Kilkuletni chłopiec już zaczyna iść w ślady dziadka i stawia pierwsze kroki w show-biznesie. W zeszłym roku zadebiutował jako model podczas pokazu mody. Zaskoczył dziadka entuzjastycznym podejściem do udziału w tego rodzaju imprezie.

Ja się bardzo cieszę, że Kuba na wybiegu, przed kamerą jest takim otwartym dzieckiem. Do tej pory był raczej bardzo cichy – mówi Ryszard Rembiszewski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenter przyznaje, że jego dotychczas wycofany wnuczek po pokazie bardzo się otworzył. Śmiało odpowiadał nawet na pytania dziennikarki telewizyjnej. Rembiszewski twierdzi, że pierwszy raz widział wówczas dziecko tak otwarte, a jednocześnie mające dużo do powiedzenia. W kwietniu tego roku Kuba ponownie wystąpił w roli modela podczas Gali Akademii Dobrego Stylu.

W tym roku, oprócz tego, że szedł na wybiegu, to również zrobił kilka wywiadów z gwiazdami tutaj obecnymi – mówi Ryszard Rembiszewski.

Kariera w show-biznesie i modelingu nie jest jednak marzeniem chłopca. Zapytany przez dziadka o plany zawodowe na przyszłość Kuba stwierdził, że chce zostać politykiem.

A ja mówię: „Ale wiesz, polityk nie chodzi po wybiegu”, odpowiedział: „Ale też musi się ładnie poruszać”. Coś w tym jest mówi Ryszard Rembiszewski.

Jesienią ubiegłego roku prezenter został dziadkiem po raz trzeci. Jego najmłodszy wnuk, o imieniu Theo, jest dzieckiem córki Ryszarda Rembiszewskiego. Chłopiec przyszedł na świat w Warszawie, niecałe 3 miesiące później wyjechał jednak do Kambodży, gdzie od kilku lat mieszkają jego rodzice.

Newseria.pl

In : Facet

Related Articles