Audi Perfect Lease, czyli leasing w nowej odsłonie

Pod względem liczby zarejestrowanych nowych samochodów marka Audi systematycznie pnie się w górę – rok 2014 zakończyła awansem na drugie miejsce w rankingach segmentu premium. Wpływa na to nie tylko jakość i piękno kolejnych modeli. Jednym z powodów jest również coraz większa dostępność tych prestiżowych samochodów: dzięki Audi Perfect Lease można jeździć nowym Audi w ramach niskich miesięcznych rat, a co 3 lata każdy biznesowy klient może wymienić dotychczas używane auto na nowy model.

Audi Perfect Lease to produkt finansowy Audi Finance oparty na wysokiej wartości końcowej auta, zwanej też wartością rezydualną. Wysoka wartość końcowa pozwala na spłacanie w ratach leasingowych tylko części wartości samochodu, a nie całej jego ceny. Znacząco wpływa to na zmniejszenie miesięcznej raty, która jest zdecydowanie niższa niż w przypadku klasycznego leasingu. Z każdym zakupionym autem klienci otrzymują także bezpłatnie pakiet serwisowy, który pozwala na zaplanowanie i rozłożenie na miesięczne raty kosztów okresowych przeglądów. Ubezpieczenie samochodu może być również rozłożone na 12 rat.

Jednym z istotnych atrybutów tej oferty jest prosty sposób wyliczania miesięcznej raty leasingowej. W Audi Perfect Lease jest to wyjątkowo łatwe: rata netto wynosi 1% ceny samochodu brutto, dla najpopularniejszych parametrów: okresu leasingu 36 miesięcy, niskiej wpłaty własnej (10%) i wysokiego rocznego limitu przebiegu kilometrów (30 000). Audi Perfect Lease umożliwia więc każdemu klientowi jeżdżenie zawsze nowym modelem Audi, przy dostępnych dla budżetu firmy miesięcznych ratach leasingowych i niskim wkładzie własnym. Co ważne – samochodu nie trzeba już mieć na własność, aby z niego swobodnie korzystać.

Related Articles