Gwiazdy ze swoimi dziećmi na imprezie Cartoon Network i Boomerang

W ubiegłą sobotę, 21 lutego, Turner Broadcasting System Poland zaprosił dzieci
oraz ich opiekunów do wzięcia udziału w imprezie rodzinnej – Fun Day, w czasie której mogli spotkać ulubionych bohaterów popularnych kreskówek znanych z kanałów Cartoon Network i Boomerang. Skierowane do najmłodszych, pełne niespodzianek i zabaw wydarzenie, odbyło się na warszawskiej Pradze. Na imprezie pojawiły się także  gwiazdy, a wśród nich m.in.: Marta Wiśniewska, Zbigniew Urbański, Maciej Wilewski, Bartosz Obuchowicz oraz Hanna Żudziewicz.

 

Warszawa, 24 lutego 2015 r.,
W sobotę 21 lutego w warszawskiej Praskiej Drukarni odbyła się impreza zorganizowana przez Turner Broadcasting System Poland. Dedykowane najmłodszym wydarzenie, było doskonałą okazją do zabawy i spędzenia czasuz ulubionymi bohaterami kreskówek Cartoon Network i Boomerang.

Wśród zaproszonych gości pojawiły się również gwiazdy, które przybyły na spotkanie ze swoimi pociechami. Sobotnie popołudnie w rodzinnym gronie z Cartoon Networki Boomerang spędzili m.in.: Marta „Mandaryna” Wiśniewska z dziećmi, Zbigniew Urbański z córką, Bartosz Obuchowski z rodziną, Maciej Wilewski z synem oraz Hanna Żudziewicz.

Moc atrakcji i rozrywkę zapewniały bajkowe postaci, między innymi: Scooby – Doo, Tom i Jerry czy Finn i Jake znani z kultowego serialu „Pora na przygodę”. Ponadto, na najmłodszych gości i ich opiekunów czekało wiele niespodzianek, konkursów i atrakcji, takich jak: ścianka wspinaczkowa, fotobudka, Maszyna Goldberga, ogromny Omnitrix, zdalnie sterowane modele samochodów czy specjalne strefy dla maluchów.

Cartoon Network i Boomerang to dwa flagowe kanały dla dzieci z portfolio Turner Broadcasting System.

Cartoon Network to kultowy kanał dla dzieci w wieku 6-12 lat, który od 17 lat bawi i zaskakuje kolejne pokolenia dzieci. Stacja od lat jest niekwestionowanym liderem kanałów dziecięcych wśród chłopców i kanałem numer 2 w grupie wszystkich dzieci w wieku 4-15 lat*. Stacja słynie z prezentowania nowoczesnych i dynamicznych seriali animowanych, pełnych humorystycznych i sympatycznych postaci. Najpopularniejsze produkcje na antenie stacji to: „Ben 10: Omniverse”, „Lego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”, „Zwyczajny serial” czy wielokrotnie nagradzane: „Pora na przygodę” oraz „Niesamowity świat Gumballa”. W 2015 roku na widzów czeka jeszcze wiele niesamowitych premier, m. in.:  „Za bramą ogrodu”, „Transformers: Robots in Disguise”, „We bare bears” oraz nowe odcinki wielu popularnych i znanych seriali, takich jak „Mixele”,  „Clarence” czy „Steven Universe”.

Boomerang to stacja skierowana do dzieci w wieku 4-7 lat.  Kanał jest uwielbiany przez całe rodziny, cieszy się zaufaniem dzieci i rodziców, dzięki temu, że oferuje lekką i pełną humoru rozrywkę dla każdego z klasycznymi i znanymi bohaterami. Obok popularnych seriali, takich jak „Scooby-Doo”, „Zwariowane Melodie” czy „Garfield”, na widzów czekają ich ulubieni bohaterowie w nowym serialu „Tom i Jerry Show” oraz premierowe produkcje, takie jak „Inspektor Gadżet”, „Jaś Fasola”, „Kumple z dżungli”, „Be Cool Scooby-Doo”, „Wabbit!” czy „Robin Hood”.

* Nielsen Audience Measurement 2014, Age 4-15, 06:00-20:59

newseria.pl

In : Plotki