Hybryda w pełni gotowa do działania

Nowy Dell Inspiron 11 z serii 3000 to komputer typu 2-w-1, który łączy w sobie wydajność notebooka i uniwersalność tabletu dzięki procesorowi Intel®, systemowi Windows 8.1 i ekranowi dotykowemu o przekątnej 11,6 cala. Kupując urządzenie w salonach lub sklepie internetowym Komputronik można otrzymać pakiet Microsoft Office 365 Personal i 1TB przestrzeni dyskowej za dodatkową złotówkę.

Dell Inspiron 11 3147 to funkcjonalne i uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w codziennej pracy, jak i rozrywce. Dzięki połączeniu klawiatury i dotykowego ekranu zawiasami obracającymi się o 360 stopni, urządzenie może pracować w czterech trybach – laptopa, tabletu, tabletu z podstawką oraz namiotu. Hybrydowa konstrukcja umożliwia zarówno wygodne korzystanie z Internetu i sieci społecznościowych, granie w gry lub oglądanie filmów w domowym zaciszu, jak i efektywną pracę w biurze i podróży. W trybie namiotu lub tabletu z podstawką urządzenie może służyć na przykład do prezentowania treści dokumentów w czasie spotkań biznesowych.

Lekki i mobilny, ważący zaledwie 1,49 kg laptop został wyposażony w bezramkowy 11,6-calowy wyświetlacz dotykowy HD o rozdzielczości 1366 x 768, 4-rdzeniowy procesor Intel® Pentium o częstotliwości 2.16 GHz (Burst 2.58 GHz), który oferuje wysoką wydajność i krótki czas reakcji, 4 GB pamięci operacyjnej umożliwiającej obsługę wielu aplikacji jednocześnie, dysk magnetyczny o pojemności 500 GB oraz kartę graficzną Intel HD Graphics. Technologia Waves MaxxAudio™ gwarantuje profesjonalny dźwięk podczas oglądania filmów, słuchania transmisji strumieniowych lub miksowania muzyki. Stały dostęp do Internetu zapewnia najnowsza technologia Wi-Fi, zaś łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami umożliwia moduł Bluetooth. Notebook posiada również złącze HDMI, port USB 3.0, czytnik kart pamięci SD oraz wbudowaną kamerę internetową z mikrofonem.

Dell Inspiron 11 3147 działa pod nadzorem systemu operacyjnego Windows 8.1. Oprócz tego producent daje użytkownikowi bezpłatną, 12-miesięczną subskrypcję Dropbox z 20 GB miejsca w chmurze oraz program PocketCloud 2.0. Dodatkowo, klienci salonów Komputronik mogą za złotówkę dokupić do urządzenia pakiet Microsoft Office 365 Personal i 1TB przestrzeni dyskowej.

W salonach Komputronik Hybrydowy Dell Inspiron 11 3147 jest dostępny w cenie 1 999 zł.

Więcej informacji w salonach Komputronik w całej Polsce oraz na stronie www.komputronik.pl

In : Tech

Related Articles