,,Pierwsza miłość” – alkohol niszczy życie Kindze

Alkohol staje się powoli nieodłącznym towarzyszem życia Kingi, która wszystkie problemy topi w kieliszku. Coraz częściej pijana, zaczyna niszczyć życie swoje i synka. Jej sytuacji nie poprawia zbliżający się wielkimi krokami dzień ślubu Adama i fakt, że kilka dni przed nim, oboje dali się ponieść wybuchowi namiętności. Czy Adam odwoła ślub z Justynką? Czy Kinga straci opiekę nad synkiem, który wiele razy widział ją pijaną?

Powracający do Wrocławia Adam bombarduje Kingę informacją, że za kilka tygodni bierze ślub z Justynką. Dziewczyna ma już dość tego tematu i jest zmęczona perspektywą imprezy, na której z grzeczności będzie musiała się pojawić. Tym bardziej, że nie ma z kim przyjść na wesele. Jedynym wybawcą z tej sytuacji może być Artur.

Adam postanawia zabrać chłopców na kilka dni do siebie. Zaskoczona jego decyzją i samotna Kinga topi w alkoholu wszystkie swoje żale i smutki. Adam, który wieczorem nagle i bez zapowiedzi zjawia się w jej mieszkaniu, załamuje się, widząc ją w stanie kompletnego upojenia. W kolejny wieczór Kinga znów sięga po drinki. I znowu wypija ich o kilka za dużo. Tomek, który nie może w nocy dobudzić pijanej mamy, wpada w histerię.

Adam jest wyraźnie zaniepokojony problemem alkoholowym Kingi i stawia jej ultimatum – albo przestaje pić, szczególnie przy dzieciach, albo on sam osobiście wystąpi do sądu o przydzielenie opieki nad nimi!

Marysi jest żal Kingi i tego, że jak bardzo jest samotna. Postanawia zorganizować jej randkę z kolegą Aleksa.

Kinga zgadza się na propozycję Marysi i umawia się na randkę w pubie, w którym, w tym samym czasie odbywa się… wieczór kawalerski Adama. I on i Kinga, ku zaskoczeniu wszystkich cieszą się ze swojego towarzystwa. Gołym okiem widać, że pomiędzy nimi wciąż iskrzy. Wspólne imprezowanie kończą razem w mieszkaniu Kingi…

Kinga zwierza się Marysi, że całowała się z Adamem. Kuzynka radzi jej, żeby z nim porozmawiała, ale szczerze.

Podczas spotkania Adam wyznaje Kindze miłość. Przyznaje, że kocha ją bardziej niż Justynkę, i gdyby to tylko było możliwe, odwołałby zbliżający się ślub. Wygląda na to, że czeka ich kolejna rozmowa, w czasie której powinni ustalić co dalej. Wieczorne spotkanie prowadzi do wybuchu namiętności między nimi.

Adam nie ma wątpliwości, że po ostatniej spędzonej nocy z Kingą, powinien odwołać swój ślub.

Kinga czuje, że znów życie wystawia ją na próbę. Denerwuje się brakiem wiadomości ze strony Adama. Nie wie co on postanowił i co oznacza ta cisza…
Emisja odcinków od 21 listopada w Telewizji Polsat.

ATM GRUPA S.A.

Related Articles