Smartfony ASUS Zenfone otrzymają aktualizację systemu Android do wersji 5.0

Wprowadzone w październiku do sprzedaży w Polsce smartfony ASUS Zenfone okazały się prawdziwym hitem sprzedaży. Sieciom Komputronik, X-KOM i MediaExpert wyczerpują się już zapasy Zenfone’a 4, który jako pierwszy pojawił się w sklepach. Dodane do oferty sprzedażowej w połowie października Zenfone’y 5 i 6 także cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Poza atrakcyjnym designem wyposażone są w wydajne podzespoły i oferowane w wyjątkowo korzystnej cenie – najwyraźniej dlatego przypadły Polakom do gustu.

4,5-calowy ASUS Zenfone 4 najchętniej wybierany jest przez kobiety. Dostępny w pięciu modnych wersjach kolorystycznych szybki i wydajny smartfon kosztuje 499 zł. 5-calowy ASUS Zenfone 5 to propozycja uniwersalna, która w cenie 699 zł zapewnia atrakcyjne wzornictwo, wydajny dwurdzeniowy procesor Intel Atom i wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Największy z nowej rodziny smartfonów, 6-calowy Zenfon 6, to strzał w dziesiątkę dla mężczyzn. Poza pojemną baterią 3300 mAh, która pozwoli niemal na 400 godzin pracy w trybie czuwania i nawet 28 godzin rozmów, smartfon ten wyposażony jest w wielodotykowy ekran o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Wszystko to już za 899 zł.

Na początku października ASUS udostępnił aktualizację systemu dla smartfonów Zenfone, do Androida w wersji 4.4. Zapowiedź kolejnej aktualizacji, do systemu Android 5.0 Lollipop, to przejaw chęci o to, by użytkownicy mogli zawsze w pełni wykorzystywać możliwości swoich urządzeń. Będzie ona dostępna dla modeli ASUS Zenfone 4, 5, 5 LTE oraz 6.

Related Articles